PALMA NEKRETNINE

Kragujevac Serbia

Broj u Registru posrednika: 210
Poslovni telefon: 034 334 339
Mobilni telefon: 065 33 43 399

Samo sa 3D turom

Prodaja, kuća samostalna kuća, Kragujevac Pivara

14.02.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Pivara, Kragujevac, Srbija

Na prodaju kuća u Kragujevcu naselje Pivara. Kuća se sastoji od tri nezavisne celine sledeće strukture - prva i treća celina se sastoje od prizemlja...

Cena

300 000 € 1 034 €/m²

3D tura

Kvadratura

290 m²

Izdavanje, poslovni prostor višenamenski, Knić Knić

19.09.2024 | Izdavanje | Poslovni prostori

Knić, Srbija

Izdaje se skladišno-proizvodno-kancelarijski kompleks u gružanskom kraju 20 km od Kragujevca. Ponude sačinjava: -hala 1000 mkv -hala 220 mkv -maga...

Cena

6 000 € 3,53 €/m²

3D tura

Kvadratura

1700 m²

Prodaja, poslovni prostor lokal, Kragujevac Centar

16.04.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Prodaje se lokal u Kragujevcu-naselje Centar Pogodan za kancelariju, salone.... Lokal se nalazi u visokom prizemlju Trznog centra

Cena

62 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²

Prodaja, stan jednoiposoban, Zlatibor Zlatibor centar

15.01.2024 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Zlatibor, Srbija

Prodaje se apartman na Zlatiboru Udaljen od centra 1.200 m. Idelan je kako za rentiranje tako i za sopstvene potrebe. Recepcija se nalazi u sklopu ko...

Cena

66 600 € 1 800 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Izdavanje, poslovni prostor lokal, Kragujevac Centar

25.12.2023 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se lokal u Kragujevcu naselje Centar. Lokal se sastoji iz dve celine sa zasebnim ulazima ( 32m2 i 20m2) - jedan mokri čvor. Lokal je slobodan...

Cena

350 € 6,73 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Izdavanje, poslovni prostor skladište/magacin, Kragujevac Centar

04.02.2024 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se poslovni prostor u Kragujevcu - naselje Centar Pogodan za magacin, poseduje teretni lift.

Cena

2 200 € 2,75 €/m²

3D tura

Kvadratura

800 m²