Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
800 € 6,40 €/m²
Kvadratura
125 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
550 € 7,33 €/m²
Kvadratura
75 m²
Kragujevac, Srbija
Cena
370 000 € 4 162 €/m²
Površina zemljišta
88.89 ar
Stanovo, Kragujevac, Srbija
Cena
93 000 € 5 167 €/m²
Površina zemljišta
18 ar
Stanovo, Kragujevac, Srbija
Cena
36 000 € 5 143 €/m²
Površina zemljišta
7 ar
Ćava, Kragujevac, Srbija
Cena
34 000 € 1 005 €/m²
Površina zemljišta
33.84 ar
Ilićevo, Kragujevac, Srbija
Cena
86 500 € 3 035 €/m²
Površina zemljišta
28.5 ar
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
135 000 € 1 038 €/m²
Kvadratura
130 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
300 000 € 909 €/m²
Kvadratura
330 m²
Ćava, Kragujevac, Srbija
Cena
41 500 € 1 002 €/m²
Površina zemljišta
41.43 ar
Ilićevo, Kragujevac, Srbija
Cena
85 000 € 370 €/m²
Kvadratura
230 m²
Mala vaga, Kragujevac, Srbija
Cena
111 € 31,81 €/m²
Površina zemljišta
3.49 ar
Kragujevac, Srbija
Cena
186 000 € 557 €/m²
Kvadratura
334 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
5 000 € 15,15 €/m²
Kvadratura
330 m²
Mala vaga, Kragujevac, Srbija
Cena
145 000 € 1 450 €/m²
Kvadratura
100 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
49 000 € 1 815 €/m²
Kvadratura
27 m²
Ćava, Kragujevac, Srbija
Cena
600 € 4 €/m²
Kvadratura
150 m²
Beloševac, Kragujevac, Srbija
Cena
21 000 € 1 400 €/m²
Površina zemljišta
15 ar
Kragujevac, Srbija
Cena
24 000 € 1 491 €/m²
Površina zemljišta
16.1 ar
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
250 000 € 1 250 €/m²
Kvadratura
200 m²