Vinogradi, Kragujevac, Srbija
Cena
206 000 € 1 471 €/m²
Kvadratura
140 m²
Veliki park, Kragujevac, Srbija
Cena
150 000 € 500 €/m²
Kvadratura
300 m²
Denino brdo, Kragujevac, Srbija
Cena
225 000 € 900 €/m²
Kvadratura
250 m²
Mala vaga, Kragujevac, Srbija
Cena
160 000 € 696 €/m²
Kvadratura
230 m²
Kragujevac, Srbija
Cena
200 000 € 3 912 €/m²
Površina zemljišta
51.13 ar
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
400 € 4,94 €/m²
Kvadratura
81 m²
Vinogradi, Kragujevac, Srbija
Cena
100 000 € 1 893 €/m²
Površina zemljišta
52.84 ar
Ilićevo, Kragujevac, Srbija
Cena
57 000 € 1 000 €/m²
Površina zemljišta
57 ar
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
74 000 € 2 000 €/m²
Kvadratura
37 m²
Bagremar, Kragujevac, Srbija
Cena
100 000 € 340 €/m²
Kvadratura
294 m²
Ćava, Kragujevac, Srbija
Cena
185 000 € 514 €/m²
Kvadratura
360 m²
Bresnica, Kragujevac, Srbija
Cena
192 000 € 1 371 €/m²
Kvadratura
140 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
2 200 € 7,10 €/m²
Kvadratura
310 m²
Palilule, Kragujevac, Srbija
Cena
238 000 € 1 587 €/m²
Kvadratura
150 m²
Kragujevac, Srbija
Cena
70 000 € 636 €/m²
Kvadratura
110 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
370 000 € 2 467 €/m²
Kvadratura
150 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
120 000 € 1 500 €/m²
Kvadratura
80 m²
Kragujevac, Srbija
Cena
42 000 € 2 545 €/m²
Površina zemljišta
16.5 ar
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
245 000 € 1 225 €/m²
Kvadratura
200 m²
Zvezda, Kragujevac, Srbija
Cena
160 000 € 400 €/m²
Kvadratura
400 m²