Ilićevo, Kragujevac, Srbija
Cena
135 000 € 1 038 €/m²
Kvadratura
130 m²
Mala vaga, Kragujevac, Srbija
Cena
118 182 € 1 502 €/m²
Kvadratura
78.67 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
103 700 € 1 700 €/m²
Kvadratura
61 m²
Centar, Kragujevac, Srbija
Cena
96 500 € 1 755 €/m²
Kvadratura
55 m²
Bagremar, Kragujevac, Srbija
Cena
39 900 € 2 217 €/m²
Kvadratura
18 m²
Kragujevac, Srbija
Cena
149 000 € 1 490 €/m²
Kvadratura
100 m²
Stanovo, Kragujevac, Srbija
Cena
112 000 € 1 077 €/m²
Kvadratura
104 m²
Kragujevac, Srbija
Cena
255 000 € 2 029 €/m²
Površina zemljišta
125.7 ar
Petrovac, Kragujevac, Srbija
Cena
80 000 € 610 €/m²
Površina zemljišta
131.12 ar
Stanovo, Kragujevac, Srbija
Cena
70 000 € 1 842 €/m²
Kvadratura
38 m²
Kragujevac, Srbija
Cena
7 000 € 131 €/m²
Površina zemljišta
53.31 ar
Kragujevac, Srbija
Cena
300 000 € 850 €/m²
Kvadratura
353 m²
Živinarnik, Šabac, Srbija
Cena
240 000 € 1 379 €/m²
Kvadratura
174 m²
Mala vaga, Kragujevac, Srbija
Cena
58 182 € 1 865 €/m²
Kvadratura
31.19 m²
Mala vaga, Kragujevac, Srbija
Cena
57 273 € 1 856 €/m²
Kvadratura
30.85 m²
Mala vaga, Kragujevac, Srbija
Cena
80 000 € 1 702 €/m²
Kvadratura
47 m²
Mala vaga, Kragujevac, Srbija
Cena
104 545 € 1 630 €/m²
Kvadratura
64.13 m²