Sa ciljem da pruži dublji uvid u najnovije trendove i predviđanja budućeg razvoja, panel na temu „Investiranje u nepokretnosti - Predstavljamo aktuelne i buduće trendove na tržištu nekretnina“ održaće se 14. oktobra 2024. godine u hotelu Hilton u Beogradu u organizaciji specijalizovanog portala Nekretnine.rs uz podršku Blic.rs
Ovaj događaj okupiće vodeće stručnjake iz oblasti nekretnina, demografije i vlasnike renomiranih agencija, koji će podeliti svoja iskustva, znanja, predviđanja i preporuke. Kroz dinamične diskusije i studije slučaja, učesnici panela će raspravljati o ključnim izazovima sa kojima se suočava domaće tržište, ali i aktuelnim i budućim trendovima koji oblikuju budućnost investiranja u nekretnine.
Ispred agencije Gligorić nekretnine svoje bogato iskustvo će podeliti Dragutin Gligorić, Dobrica Ilić ispred agencije Etagi nekretnine će nam otkriti sve o investiranju o nepokretnosti, a Dr Aleksandar Knežević će nam dati uvid u tržište iz drugog ugla – demografije i statistike stanovništa.
Ne propustite priliku uživo pratite panel na Youtube i Facebook stranici Blic.rs i saznajte šta donosi budućnost tržišta nekretnina i kako možete najbolje iskoristiti prilike za investicije. Panel je idealna prilika za razmenu znanja među profesionalcima koji oblikuju tržište nepokretnosti u Srbiji. Saveti koje ćete čuti biće od velikog značaja za vaše pametno ulaganje u budućnost.