Novogradnja, sigurnosna vrata

114 oglasa

Samo sa 3D turom

Dvosoban 41m2 Novogradnja Povrat PDV-a West Garden Residence

04.12.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

<p>Tip stana sa 1 odovojenom&nbsp;spavaćom&nbsp;sobom&nbsp;(40&nbsp;- 50m2) nalazi&nbsp;se u svih 5 lamela&nbsp;&nbsp;A,B,C,D i E od I do VIII sprata....

Cena

2 700 €/m² 110 700 EUR

3D tura

Kvadratura

41 m²

DVOSTRANO ORIJENTISAN TROSOBAN STAN U IZGRADNJI

18.03.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Lagator, Loznica, Srbija

<p>Na prodaju stanovi u izgradnji u zgradi na Lagatoru&nbsp;ulica Marka Radulovića 13 ,&nbsp; garsonjere, jednosobni, dvosobni, dvoiposobni,trosibni&n...

Cena

--- €/m² Cena na upit

3D tura

Kvadratura

64 m²

Trosoban stan – 68.64 m² – Asta Residence, Medak padina

23.09.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U ponudi je <strong>prostran trosoban stan površine 68.64 m²</strong>, idealan za porodičan život ili za sve koji žele više prostora, udobnosti i k...

Cena

36,42 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

68.64 m²

🏡 Dvosoban stan 50.51 m² – Asta Residence, Medak padina

24.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>Asta Residence, Medak padina – Zvezdara</p> <p>Savremeni dom u mirnom i zelenom okruženju</p> <p>Predstavljamo vam dvosoban stan površine 50.51 m²,...

Cena

49,50 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

50.51 m²

Dvosoban stan – 48.14 m² – Asta Residence, Medak padina

24.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U prodaji je <strong>dvosoban stan površine 48.14 m²</strong>, savršen za one koji traže kvalitetan i efikasan životni prostor u mirnom, ali odličn...

Cena

51,93 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

48.14 m²

Na prodaju stan 77.48 m² – Asta Residence, Medak padina

22.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>Predstavljamo vam prostran i funkcionalan <strong>četvorosoban stan</strong> površine <strong>77.48 m²</strong>, smešten u modernom <strong>Asta Re...

Cena

32,27 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

77.48 m²

Dvosoban stan – 48.23 m² – Asta Residence, Medak padina

23.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>Predstavljamo vam <strong>funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan</strong> površine <strong>48.23 m²</strong>, savršen za miran gradski ži...

Cena

51,83 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

48.23 m²

Dvosoban stan – 48.38 m² – Asta Residence, Medak padina

24.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p><strong>Asta Residence</strong>, Medak padina – Zvezdara<br> <strong>Savršen balans funkcionalnosti i udobnosti</strong></p> <p>U ponudi je <strong...

Cena

51,67 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

48.38 m²

🏡 Dvosoban stan 50.37 m² – Asta Residence, Medak padina

24.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p><strong>Asta Residence</strong>, Medak padina – Zvezdara<br> <strong>Kompaktan, funkcionalan i idealan za savremen život</strong></p> <p>U ponudi j...

Cena

49,63 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

50.37 m²

Dvosoban stan – 47.60 m² – Asta Residence, Medak padina

23.09.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U prodaji je <strong>funkcionalan dvosoban stan površine 47.60 m²</strong>, idealan za parove, samce ili kao pametna investicija. Smešten je u okvi...

Cena

52,52 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

47.6 m²