Novogradnja, sigurnosna vrata

114 oglasa

Samo sa 3D turom

Na prodaju stan 77.58 m² – Asta Residence, Medak padina

22.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>Predstavljamo vam prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 77.48 m², smešten u modernom Asta Residence kompleksu na Medak padini – jednom...

Cena

32,22 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

77.58 m²

Stan za porodičan život – Asta Residence, Medak padina, Zvezdara

22.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U mirnom i zelenom delu Zvezdare, na samo 15 minuta vožnje od centra grada, nalazi se <strong>Asta Residence</strong> – savremeni stambeni kompleks...

Cena

32,17 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

77.72 m²

Na prodaju funkcionalan porodični stan – Asta Residence, Medak padina, Zvezdara

22.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U ponudi je atraktivan stan sa odličnim rasporedom prostorija, smešten u <strong>Asta Residence kompleksu</strong> – savremenom stambenom zdanju ko...

Cena

33,06 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

75.63 m²

Moderna garsonjera – Asta Residence, Medak padina

22.09.2025 | Prodaja | Garsonjera

Medak padina, Beograd, Srbija

<p>U ponudi je <strong>funkcionalna garsonjera</strong> u okviru savremenog kompleksa <strong>Asta Residence</strong>, idealna za jednu osobu, par ili...

Cena

77,28 €/m² 2 500 EUR

3D tura

Kvadratura

32.35 m²

Jednoiposoban stan 54.59 m² – Svetozara Miletića 44, Pančevo

25.08.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

<p>Na odličnoj lokaciji u ulici Svetozara Miletića 44, u modernom stambenom kompleksu, u ponudi je prostran jednoiposoban stan ukupne povr&scaron;ine...

Cena

2 000 €/m² 109 180 EUR

3D tura

Kvadratura

54.59 m²

Jednoiposoban stan – moderan i funkcionalan stan u mirnom delu Pančeva

22.08.2025 | Prodaja | Stambeni objekti

Pančevo, Srbija

<p><strong>Adresa:</strong> Svetozara Miletića 44, Pančevo<br><strong>Površina stana:</strong> 49.71 m² + lođa 3.60 m² | Ukupno: 53.31 m²<br><br>U pon...

Cena

2 000 €/m² 106 620 EUR

3D tura

Kvadratura

53.31 m²

Stambeno-poslovni kompleks Vidikovac Vista

06.06.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

<p>Ovaj stambeno-poslovni kompleks pruža visok nivo kvaliteta i sigurnosti, &scaron;to ga čini idealnim mestom za život.</p> <p>Kroz in-house prodaju...

Cena

2 915 €/m² 191 836 EUR

3D tura

Kvadratura

65.81 m²

Stambeno-poslovni kompleks Vidikovac Vista

06.06.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

<p>Ovaj stambeno-poslovni kompleks pruža visok nivo kvaliteta i sigurnosti, &scaron;to ga čini idealnim mestom za život.</p> <p>&nbsp;Kroz in-house p...

Cena

2 695 €/m² 245 595 EUR

3D tura

Kvadratura

91.13 m²

Stambeno-poslovni komleks Vidikovac Vista

06.06.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

Cena

2 970 €/m² 179 833 EUR

3D tura

Kvadratura

60.55 m²

Stambeno-poslovni kompleks Vidikovac Vista

06.06.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

Cena

3 190 €/m² 117 806 EUR

3D tura

Kvadratura

36.93 m²