AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdaje se reprezentativan stan/poslovni prostor u Kompleksu Viva Residence-Batutova u cenu uracunato garazno mesto

20.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Gradska bolnica, Beograd, Srbija

Izadjemo sofisticiran i arhitektonski izuzetno funkcionalan prostor smešten u jednom od najmodernijih stambeno-poslovnih kompleksa — Viva Residence, n...

Cena

1 200 € 15,58 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

Izdaje se poslovni prostor u Vojvode Brane

20.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Izdaje se poslovni prostor na prestižnoj lokaciji u ulici Vojvode Brane u blizini Vukovog spomenika.Odlična lokacija u poslovnoj zoni. Prostor je pogo...

Cena

950 € 7,92 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Izdaje se opremljen dvoiposoban stan, Vojvode Stepe, Vozdovac

17.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kumodraž II, Beograd, Srbija

Izdaje se prostran i veoma prijatan dvoiposoban stan površine 66m² na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,...

Cena

550 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

2.0 stan na NBG- kod Fontane

17.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

ODLIČAN DVOSOBAN STAN – STUDENTSKA KOD FONTANE – OTVOREN POGLED NA NOVI BEOGRAD Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u Studentskoj...

Cena

159 900 € 3 900 €/m²

3D tura

Kvadratura

41 m²

Prodaje se lokal u TC Kumodraška

17.05.2026 | Prodaja | Komercijalni prostori

Voždovac, Beograd, Srbija

Prodaje se lokal u TC Kumodraška. Preko puta Darvinove pošte. 19,2 m2, nalazi se u prizemlju. Poseduje prodajni prostor i toalet. Izvorno stanje. Uk...

Cena

60 000 € 3 158 €/m²

3D tura

Kvadratura

19 m²

Prodaje se ugostiteljski objakat TC Kumodraška

15.05.2026 | Prodaja | Komercijalni prostori

Voždovac, Beograd, Srbija

Prodaje se odličan restoran sa tradicijom dugom preko 30 godina. TC Kumodraška, preko puta Darvinove pošte. 145 m2+terasa 50m2. Pozicioniran je na p...

Cena

480 000 € 3 310 €/m²

3D tura

Kvadratura

145 m²