AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdajemo dvosoban stan, Crveni Krst, 45m²

14.03.2024 | Izdavanje | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Izdajemo nov, kompletno namesten I opremljen stan u luksuznoj novogradnji, opremljenoj smarthome sistemom. U cenu stana su uracunati svi rezijski tros...

Cena

800 € 17,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Prodajemo lokal, Savski Venac, 61m²

13.10.2023 | Prodaja | Poslovni prostori

Savski venac, Beograd, Srbija

Prodajemo odlican poslovni prostor/<a href= https://www.nekretnineobradovic.rs/stan-beograd-realestate/pretraga/pretraga.php?vrsta=Prodaja min_price=...

Cena

155 000 € 2 541 €/m²

3D tura

Kvadratura

61 m²

Prodajemo trosoban stan, Beograd Na Vodi, 91m²

16.01.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog projekta...

Cena

359 888 € 3 955 €/m²

3D tura

Kvadratura

91 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Beograd Na Vodi, 173m²

01.11.2024 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgle...

Cena

1 134 888 € 6 560 €/m²

3D tura

Kvadratura

173 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Beograd Na Vodi, 123m²

04.03.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Sensa, pozicionirana je u okviru Elements kompleksa, u blizini Kule Beograd, TC Galerija, kulturnog centra Lozionica, nove zelene pijace i Parka Be...

Cena

630 000 € 5 122 €/m²

3D tura

Kvadratura

123 m²

Izdajemo trosoban stan, Knez Mihajlova, 120m²

15.04.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Knez Mihailova ( centar ), Beograd, Srbija

Predivna nekretnina, raritetna i kvalitetna, nalazi se u neposrednoj blizini Ruskog cara. Pozicionirana je na 4. spratu od ukupno 4 etaze, visestrana...

Cena

1 700 € 14,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²