AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo kuću, Barajevo, 120m²

08.09.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

Predstavljamo vam prelepu prostranu vikendicu u savrsenom stanju,. Veoma svetla, lepo I moderno uredjena sa 4 funkcionalne spavace sobe I 2 kupatila....

Cena

169 000 € 1 408 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Prodajemo troiposoban stan, Vidikovac, 91m²

14.08.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Vidikovac, Beograd, Srbija

Prodajemo izuzetno dobrog rasporeda troiposoban stan, mereno 91 kvadrat, upisano u katastru 88 m2. je odlicnog rasporeda, poseduje odvojen spavaci blo...

Cena

218 000 € 2 396 €/m²

3D tura

Kvadratura

91 m²

Izdajemo četvorosoban stan, Kalenic Pijaca, 90m²

26.12.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Na jednoj od najprestiznijih lokacija na Vracaru u Njegosevoj ulici, izdaje se prelep salonski stan, kompletno renoviran i luksuzno namesten. Stan odi...

Cena

1 500 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Izdavanje opremljenog, dvosobnog stana kod Djeram Pijace

05.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Izdaje se nov, funkcionalan dvosoban stan u mirnom delu Zvezdare, u blizini Gradske bolnice. Stan površine 53 m² sastoji se od dnevnog boravka, spava...

Cena

650 € 12,26 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Salonski stan u ulici Strahinjića Bana

03.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Ovaj prostrani salonski stan, smešten na drugom spratu zgrade iz 1922. godine, predstavlja savršenu kombinaciju tradicionalne arhitekture i modernog n...

Cena

680 000 € 7 391 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Renoviran dvoiposoban stan kod Hajata

06.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 21 (10. Gimnazija), Beograd, Srbija

Prodajemo dvoiposoban, u potpunosti renoviran stan, u najboljem delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu desetospratnice sa liftom. Stan...

Cena

239 000 € 3 734 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²