AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Lep komforan stan u centru grada

21.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Bor, Srbija

Na deset minuta hoda od Trga republike, u ulici koja izlazi na park Kopitareva gradina u odlicnoj zgradi starije kvalitetne gradnje ,nalazi se ovaj s...

Cena

255 000 € 3 188 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

BW Bonaca - luksuzan 2.0 stan

07.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd i prostra...

Cena

428 888 € 6 498 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

Ekskluzivan 4.0 stan, BW Bonaca

04.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd i prost...

Cena

771 888 € 5 436 €/m²

3D tura

Kvadratura

142 m²

Gospodar Jevremova

18.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

U srcu Dorćola, u opštini Stari Grad, smešten je trosoban stan površine 70m², koji nudi idealnu kombinaciju udobnosti i urbanog života. Stan se nalazi...

Cena

950 € 13,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

četvorosoban stan na Hadzipopovcu

30.01.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Hadžipopovac, Beograd, Srbija

Ovaj prostrani četvorosoban stan, od 89m2 nalazi se na četvrtom spratu novogradnje iz 2004. godine, pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Ra...

Cena

900 € 10,11 €/m²

3D tura

Kvadratura

89 m²

Izdajemo 4.0 stan na Dedinju

17.03.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Dedinje (25. maj), Beograd, Srbija

Izdajemo prelep četvorosoban stan na Dedinju, smešten u mirnoj ulici, okruženoj zelenilom. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran....

Cena

3 100 € 23,13 €/m²

3D tura

Kvadratura

134 m²