AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdajemo četvorosoban stan, Vukov Spomenik, 115m²

03.12.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Izdaje se izuzetno prostran i funkcionalan stan u samom centru Beograda, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan se nalazi u mirnoj ulici, ali n...

Cena

990 € 8,61 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²

Prodajemo kuću, Medakovic Iii, 416m²

15.05.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Medaković I, Beograd, Srbija

Izuzetna kuca na Medak padini, na uredjenom zemljistu povrsine 4 ara. Visok kvalitet gradnje, odlicna izolacija. Na placu se nalaze dve kuce, veca od...

Cena

700 000 € 1 683 €/m²

3D tura

Kvadratura

416 m²

Izdajemo trosoban stan, Cara Dusana, 77m²

22.09.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Zemun (Cara Dušana), Beograd, Srbija

Stan se nalazi u novoj urednoj zgradi sa obezbedenjem 24h. Kvalitetno je opremljen i idealan je za porodicno stanovanje. Stan je prostran i svetao, dv...

Cena

1 700 € 22,08 €/m²

3D tura

Kvadratura

77 m²

Izdajemo četvorosoban stan, Centar, 120m²

16.09.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

Stan se nalazi u samom centru grada, u ulici Dragolsava Jovanovica, kod Skupstine. Stan je u potpunosti namesten, a kuhinja i kupatila su opremljeni s...

Cena

1 700 € 14,17 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Prodajemo trosoban stan, Dorcol, 50m²

01.07.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Prodajemo odlican, kompletno i luksuzno renoviran trosoban stan. Ulaz u zgradu je sredjen, zamenjena su ulazna vrata, odlicna je izolacija. Nepokretno...

Cena

300 000 € 6 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Prespanska

02.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Na atraktivnoj lokaciji Crvenog Krsta prodaje se trosoban dupleks povrsine 94m2 sa garažnim mestom. Cena garažnog mesta je 25.000 eura. Stan je savrš...

Cena

347 000 € 3 691 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²