AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo četvorosoban stan, Centar, 120m²

16.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

U samom centru grada, izmedu Skupstine Srbije i gradske Skupstine nalazi se ovaj unikatan, salonski stan, u zgradi pod zastitom spomenika kulture. St...

Cena

750 000 € 6 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Prodajemo trosoban stan, Dedinje, 130m²

22.03.2024 | Prodaja | Trosoban stan

Dedinje (25. maj), Beograd, Srbija

Prodajemo odlican, trosoban stan, koji se nalazi na prvom spratu ove impozantne zgrade na Dedinju, kod Pinka! Ukoliko zelite raskosan stan, na odlicno...

Cena

676 000 € 5 200 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Izdajemo dvoiposoban stan, Juzni Bulevar, 60m²

26.11.2025 | Izdavanje | Dvosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

Izdaje se svetao i komforan dvoiposoban stan na Juznom bulevaru. Izdaje se namesten.Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe, dve spavace sob...

Cena

700 € 11,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Izdajemo garažu, K-District, 13m²

25.07.2025 | Izdavanje | Ostali tipovi prostora

Beograd, Srbija

Izdajemo garazno mesto od 13m2, nivo -1, ulaz na rampu u K-Districtu.

Cena

130 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

13 m²

Prodajemo trosoban stan, Beograd Na Vodi, 141m²

22.02.2023 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim izgledo...

Cena

892 888 € 6 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

141 m²

Prodajemo trosoban stan, Belvil, 106m²

13.02.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

Prodajemo lux trosoban stan u Belville kompleksu, jednoj od najprestiznijih lokacija na Novom Beogradu. Ovi stanovi su dizajnirani s ciljem da pruze u...

Cena

399 000 € 3 764 €/m²

3D tura

Kvadratura

106 m²