AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo dvosoban stan, Crveni Krst, 70m²

27.05.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Prodajemo stan na dva nivoa na odlicnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan ima dva zasebna ulaza, svaki po 35m2. Vrlo funkcionalan, sa pripadajucim delom...

Cena

141 000 € 2 014 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Prodajemo kuću, Bar, 90m²

13.08.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

Prodajemo kucu u Utjehi, na 15 km od Bara. Izuzetno funkcionalna kuca na dva nivoa. U izvornom, solidnom stanju. Nalazi se na placu od 2,2 ara, sa lep...

Cena

110 000 € 1 222 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Prodajemo troiposoban stan, Hram Svetog Save, 84m²

09.08.2024 | Prodaja | Trosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

U srcu <a href= https://www.nekretnineobradovic.rs/stan-beograd-realestate/pretraga/pretraga.php?action=pretraga vrsta=Prodaja keywords= searchBox%5B%...

Cena

410 000 € 4 881 €/m²

3D tura

Kvadratura

84 m²

Prodajemo kuću, Ripanj, 473m²

23.08.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Voždovac, Beograd, Srbija

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno adaptirana...

Cena

288 000 € 609 €/m²

3D tura

Kvadratura

473 m²

Prodajemo kuću, Kalenic Pijaca, 180m²

09.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Na prodaju porodicna kuca od 180m2 uknjizena na 154m2 smestena u mirnoj ulici gde je dozvoljena samo porodicna gradnja. Ova kuca je spoj udobnosti,...

Cena

685 000 € 3 806 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²

Izdajemo petosoban stan, Kalenic Pijaca, 130m²

22.11.2025 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Izdaje se izuzetno komforan i elegantan salonski stan, smesten u jednoj od najlepsih ulica a na Vracaru – Krunskoj, u neposrednoj blizini Kalenic pija...

Cena

1 500 € 11,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²