AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdajemo 1.5 na Dorćolu

16.04.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Donji Dorćol, Beograd, Srbija

Izdajemo jednoiposoban stan na Dorćolu. Stan je u potpunosti renoviran i opremljen svim modernim sanitarijama i aparatima. Poseduje dnevni boravak, ku...

Cena

700 € 14,58 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Izdaje se parking sa rampom u Airport City

24.04.2026 | Izdavanje | Ostali tipovi prostora

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

Izdaje se parking mesto u Airport City kompleksu. Parking se nalazi u okviru obezbeđenog i uređenog kompleksa sa rampom i kontrolom ulaza. Objekat im...

Cena

100 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

12 m²

BW Eden, 4.0, izuzetan

22.03.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Izvanredna nekretnina u zgradi BW Eden koju odlikuje impozantna kaskadna arhitektura i pozicija u centralnom delu kompleksa. Stan se nalazi na najatr...

Cena

480 000 € 4 324 €/m²

3D tura

Kvadratura

111 m²

Prodajemo kuću, Herceg Novi, 820m²

01.07.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Jedinstvena vila na obali mora, na samom Setalistu Pet Danica. Nekretnina raspolaze sa cetiri etaze, nalazi se izmedju hotela Plaza i Skvera, na kask...

Cena

3 500 000 € 4 268 €/m²

3D tura

Kvadratura

820 m²

Prodajemo trosoban stan, Botanicka Basta, 90m²

18.10.2023 | Prodaja | Trosoban stan

Botanička bašta, Beograd, Srbija

U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican primer str...

Cena

275 000 € 3 056 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Izdajemo četvoroiposoban stan, Hram Svetog Save, 237m²

30.08.2024 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Izdajemo prelep penthouse na Vračaru, kod Hrama Svetog Save, u Nebojšinoj ulici. Stan je u potpunosti luksuzno namešten, a kuhinja i kupatila su opre...

Cena

3 500 € 14,77 €/m²

3D tura

Kvadratura

237 m²