AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdavanje jednoiposobnog stana na Cuburi

13.02.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Čubura, Beograd, Srbija

Izdajemo jednoiposoban stan na Cuburi na opstini Vracar. Stan ima 35m2, izdaje se kompletno namesten i sredjen. Nalazi se u mirnom kraju, bez buke, u...

Cena

550 € 15,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Airport Garden Novi Beograd jedinstven 2.0 stan

17.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 65, Beograd, Srbija

U Airport Garden-u, rezidencijalnom kompleksu na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, prodajemo odličan dvosoban stan. Nepokretnost ima 49m, nalaz...

Cena

215 000 € 4 388 €/m²

3D tura

Kvadratura

49 m²

Profesorska kolonija

06.04.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Palilula, Beograd, Srbija

U samom srcu Palilule u Profesorskoj koloniji, na trećem spratu nalazi se dvosoban stan površine 55m², idealan za sve koji traže udoban život u dinam...

Cena

700 € 14,58 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

Vracar -Hadzi Djerina- 2.0 stan sa parkingom za stanare

07.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Na prodaju kompletno renoviran stan u Hadži Đerinoj ulici na Vračaru. U mirnom i uređenom delu Vračara nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao...

Cena

310 000 € 4 306 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Jednosoban stan na Vracaru (Hram)

21.04.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Ekskluzivan mali stan kod Hrama – idealna investicija i životni prostor U prilici ste da postanete vlasnik jedinstvenog stana na jednoj od najtraženij...

Cena

165 000 € 5 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Jednoiposoban stan u ulici Ljuba Vučkovića

16.03.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Prodaje se jednoiposoban stan na Voždovcu, nadomak Darvinove pošte i ulice Vojvode Stepe. 36 m2, nalazi se na trecem spratu zgrade starije gradnje be...

Cena

129 000 € 3 583 €/m²

3D tura

Kvadratura

36 m²