AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdavanje dvosobnog stana, opremljenog, u prizemlju sa dvoristem

06.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Bulevar Kr. Aleksandra, Beograd, Srbija

Izdaje se funkcionalan i uređen stan površine 47 m² sa dvorištem, u prizemlju zgrade sa zasebnim ulazom, u mirnom delu Zvezdare. Stan je odlično organ...

Cena

450 € 9,57 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Izdajemo lokal, Zemun, 120m²

25.06.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Zemun (13. maj), Beograd, Srbija

Na odlicnoj lokaciji, u samom centru Zemuna, izdajemo velik lep lokal u zgradi novije gradnje, sa garaznim mestom. Prostor je vlo lep komforan, trenut...

Cena

1 500 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Prodajemo lokal, Savski Venac, 24m²

28.02.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Savski venac, Beograd, Srbija

Prodajemo lokal od 24m, na izvanrednoj lokaciji u ulici Vojvode Milenka , neposrednoj blizini Resavske ulice. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade, novi...

Cena

78 000 € 3 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

24 m²

Prodajemo kuću, Kopaonik, 100m²

09.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Kopaonik, Srbija

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov je majstor...

Cena

125 000 € 1 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Beograd Na Vodi, 205m²

09.10.2024 | Prodaja | Četvorosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica - o...

Cena

1 446 888 € 7 058 €/m²

3D tura

Kvadratura

205 m²

Prodajemo kuću, Zemun Novi Grad, 250m²

15.07.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih go...

Cena

550 000 € 2 200 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²