AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdajemo troiposoban stan, Djeram Pijaca, 75m²

08.07.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Đeram pijaca, Beograd, Srbija

Izdaje se dvostrano orijentisan salonac u neposrednoj blizini Djeram pijace. Stan je odlicno pozicioniran, u mirnoj ulici sa brzom povezanoscu ka svim...

Cena

700 € 9,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Prodajemo jednoiposoban stan, Gornji Dorcol, 33m²

24.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Stan na Dorcolu na odlicnoj lokaciji, kompletno renoviran, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostran i funkcionalan, sa kvalitetnim materij...

Cena

170 000 € 5 152 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Izdajemo lokal, Zemun, 120m²

25.06.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Zemun (13. maj), Beograd, Srbija

Na odlicnoj lokaciji, u samom centru Zemuna, izdajemo velik lep lokal u zgradi novije gradnje, sa garaznim mestom. Prostor je vlo lep komforan, trenut...

Cena

1 500 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Prodajemo trosoban stan, Beograd Na Vodi, 141m²

05.06.2024 | Prodaja | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predstavljamo BW Queens Park Residences - novu zgradu u okviru projekta <a href= https://www.nekretnineobradovic.rs/stan-beograd-realestate/pretraga/p...

Cena

602 888 € 4 276 €/m²

3D tura

Kvadratura

141 m²

Prodajemo kuću, Zemun Novi Grad, 250m²

15.07.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Zemun (Novi Grad), Beograd, Srbija

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih go...

Cena

550 000 € 2 200 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

Izdajemo četvorosoban stan, Vracar, 147m²

30.09.2025 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Stan u zgradi novije gradnje na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vracaru. Prostor je idealan kako za porodicno stanovanje, tako i za poslovni pr...

Cena

1 600 € 10,88 €/m²

3D tura

Kvadratura

147 m²