AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Izdajemo 1.0 stan u Vojvode Vlahovića

24.03.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Voždovac, Beograd, Srbija

Izdaje se lepo uređen, jednosoban stan, površine 38m², u zgradi novije gradnje iz 2016. godine, u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na visokom...

Cena

380 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Savski kej uknjižen dvosoban stan u Bl.70a

04.04.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 70a, Beograd, Srbija

U Bloku 70a, delu ulice Dr. Agostina Neta potpuno zaštićene od gradske buke i saobraćaja, prodajemo odličan dvosoban stan. Uknjižena kvadratura je 59...

Cena

230 000 € 3 485 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

Jednoiposoban stan u Mirijevu

23.03.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Mirijevo I, Beograd, Srbija

U ponudi jednoiposoban stan u Mirijevu. 39m2(35 m2 grejne površine +terasa 4m2),nalazi se na visokom prizemlju od ukupno tri sprata zgrade novije grad...

Cena

115 000 € 2 949 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

Lep stan sa terasom u Visnjickoj Banji

30.01.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Višnjička banja, Beograd, Srbija

Izdajemo lep, kompletno opremljen, jednosoban stan sa terasom u kvalitetnoj zgradi sa liftom u Visnjickoj Banji. Kucni ljubimci nisu dozvoljeni. Sta...

Cena

350 € 8,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

Prodajemo jednoiposoban stan, Centar, 33m²

17.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Beograđanka ( centar ), Beograd, Srbija

U Zmaj Jovinoj, jednoj od najlepsih ulica Beograda, na svega nekoliko koraka od Knez Mihajlove, prodajemo ususkan, kompletno adaptiran jednoiposoban s...

Cena

149 000 € 4 515 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

BW Bella - komforan studio

07.03.2026 | Prodaja | Garsonjera

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predstavljamo BW Bella – nov stambeno – poslovni objekat koji pripada premium bloku u okviru kompleksa Beograd na vodi. Ova moderna zgrada, urbanog i...

Cena

215 888 € 5 397 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²