AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Dvosoban stan u Njegoševoj ulici

25.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

U ponudi dvosoban, salonski stan, pogodan i kao poslovni prostor u Njegoševoj ulici. 86m2,nalazi se na prvom spratu zgrade starije gradnje bez lifta....

Cena

328 500 € 3 820 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Raskosan salonac kod Saborne crkve

12.02.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Postoje nekretnine koje se mere kvadratima, i one koje se mere istorijom, emocijom i jedinstvenoscu.  Nepokretnost se nalazi na najvrednijoj beograds...

Cena

975 000 € 5 669 €/m²

3D tura

Kvadratura

172 m²

Prodaja 3.0 stana na Karaburmi

11.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta....

Cena

159 000 € 1 988 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Izdaje se trosoban stan sa garazom, na Vozdovcu, opremljen I useljiv odmah

25.03.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Trošarina, Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno opremljen i funkcionalan trosoban stan od 69m², sa garazom, na Voždovcu, u Beranskoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupn...

Cena

1 100 € 15,94 €/m²

3D tura

Kvadratura

69 m²

Trosoban salonski stan u Strahinjica Bana

17.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Na prodaju svetao i funkcionalan stan površine 60m², smešten na 3. spratu od 6, u centralnoj ulici Strahinjića Bana. Stan je potpuno renoviran i sprem...

Cena

319 000 € 5 317 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

kuca sa bazenom u Lisovicu kod Barajeva

08.02.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

Prodajemo prizemnu kucu izgradjenu na 11 ari placa, koja se sastoji od dva nezavisna stana od po 65m2, ukupne gradjevinske povrsine 153m2, sa 2 bazena...

Cena

235 000 € 1 536 €/m²

3D tura

Kvadratura

153 m²