DONA E

18000 Niš Serbia
Broj u Registru posrednika: 208
Poslovni telefon: 0613998482; 0600408229
Mobilni telefon: 0613998482

Samo sa 3D turom

Vrežina, KUĆA

02.07.2024 | Prodaja | Porodična kuća

Vrežina, Niš, Srbija

<p><strong>Veoma lepa, zavr&scaron;ena kuća, u Minovom naselju Vrežina, na placu od 2,11 ari, lepljiva sa obe strane, spratnosti podrum, prizemlje, sp...

Cena

210 000 € 105 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

2 ar

Čair, vredi pogledati

13.03.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Čair, Niš, Srbija

<p>Izdaje se dvoiposoban stan, kompletno opremljen, komforan, na odličnoj lokaciji. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, izd...

Cena

400 € 5,63 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

Duvanište, NOVOGRADNJA

12.01.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Duvanište, Niš, Srbija

<p>Prodaje se dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Duvani&scaron;te. Stan se nalazi u novoj, kvalitetno građenoj zgradi sa liftom, na treće...

Cena

116 500 € 2 157 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Bulevar zona I

18.09.2025 | Izdavanje | Trosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

<p>Izdaje se dvoiposoban stan kod Zone I, na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan ima ukupnu povr&scaron;inu od 60 m&sup2; i sastoji se od kuhinje sa...

Cena

390 € 6,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

60 m²

Bulevar zona III, vredi pogledati

17.09.2024 | Prodaja | Trosoban stan

Bulevar zona, Niš, Srbija

<p>Odličan, trosoban stan, sredjivan, opremljen, nalazi se na&nbsp; sedmom spratu u stambenoj zgradi, u neposrednoj blizini Delte. Zgrada ima lift, a...

Cena

125 000 € 1 838 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

Crvena zvezda, vredi pogledati

26.01.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Crvena Zvezda, Niš, Srbija

<p><strong>Prodaje se funkcionalan stan, u starijoj zgradi kvalitetne gradnje,&nbsp; iznad novog kliničkog centra,&nbsp; upisane povr&scaron;ine 80 kv...

Cena

135 000 € 1 688 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²