EMINENT NEKRETNINE

11070 Novi Beograd Serbia

 

 

 

 

 

Broj u Registru posrednika: 440
Poslovni telefon: 069 48 20 822
Mobilni telefon: 069 48 20 820

Samo sa 3D turom
TOP

Vračar, Južni Bulevar, Gospodara Vučića, 3.0, 67m2, 750 EUR

12.03.2024 | Izdavanje | Trosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

Funkcionalan, jako lepo sređen stan u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, poseduje dve spavaće sobe, prostranu terasu, u cenu je uračunato i g...

Cena

750 € 11,19 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²

TOP

Stari grad, Centar, Obilićev venac, Poslovni prostor, 250m2, 2500 EUR

21.10.2025 | Izdavanje | Poslovni prostori

Centar (uži), Beograd, Srbija

Dva poslovna apartmana, u dva nivoa, spojena stepenicama u jedan prostrani poslovni prostor pogodan za različite namene. U samom centru grada. Poseduj...

Cena

2 500 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

250 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 67, Belville, Jurija Gagarina, 2.0, 68m2, 850 EUR

29.03.2023 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 67 (Belvil), Beograd, Srbija

Lux, moderno sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, garažno mesto uz doplatu 100eur, video nadzor, odličan. Ag...

Cena

850 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

TOP

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 2.5, 57m2, 800 EUR

16.11.2021 | Izdavanje | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Veoma funkcionalan stan u luskuznoj novogradnja, naselje Savada, opremljena kuhinja, dve spavaće sobe, cg po utrošku, uređena zgrada sa video nadzorom...

Cena

800 € 14,04 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

TOP

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, 1.0, 33m2, 600 EUR

11.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Svetao stan u luksuznom kompleksu A blok, potpuno prazan, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je po utrošku, a u kompleks...

Cena

600 € 18,18 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

TOP

Zemun, Centar, Dobanovačka, 2.0, 47m2, 650 EUR

11.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Lepo sređen stan u kvalitetnom kompleksu zatvorenog tipa, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, orijentisan ka uređenom dv...

Cena

650 € 13,83 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²