FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja kuće, Karaburma,110m2, 7a plac

29.10.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Karaburma, Beograd, Srbija

Kuća se nalazi na početku Karaburme, sama na placu, uknjižena, uz izvesna ulaganja može biti vrlo lepo organizovana sa dobro iskorištenim dvorištem. Z...

Cena

280 000 € 2 545 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Prodaja stana Glasinačka, 45m2

25.11.2024 | Prodaja | Dvosoban stan

Konjarnik, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo funkcionalan, ušuškan stan. Od prostorija poseduje kuhinju sa trpezarijom (koju trenutno koriste i kao manji dnevni bora...

Cena

159 000 € 3 533 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Prelepa kuća u nizu Zlatibor

17.01.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Centar, Zlatibor, Srbija

Izvanredna kuća u nizu u prelepom kompleksu na 200m od jezera u predivnom ambijentu koji je održavan. Kuća ima dvorište od 50m2, parking i garažu, van...

Cena

190 000 € 2 111 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Prodaja kuće, Zlatibor, 170m2

07.02.2025 | Prodaja | Duplex kuće

Srbija

Na 5km od centra, u delu koji se zove Smiljanića Zakos. U mirnom, zaseoku, na lepoj parceli, pogodno za život i za rentiranje. Kuća se sastoji od dva...

Cena

123 000 € 724 €/m²

3D tura

Kvadratura

170 m²

Stan za prodaju, Zlatibor, 89m2

29.03.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Srbija

Stan (apartaman) u nizu na tri nivoa, u ekstra zoni na odličnom mestu. Bez dodatnih ulaganja. Poseduje baštu i garažu.  U  prezemlju je dnevni borava...

Cena

190 000 € 2 135 €/m²

3D tura

Kvadratura

89 m²

Prodaja apartmana Rige od Fere 110m2

13.09.2023 | Prodaja | Kancelarije

Centar (uži), Beograd, Srbija

Prodaje se ekskluzivni poslovni prostor površine 110m2 na odličnoj lokaciji u samom centru Beograda-ulica Rige od Fere, u neposrednoj blizini Skadarli...

Cena

620 000 € 5 636 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²