FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja prelepe kuće Kopaonik kod Kraljevih čardaka

01.12.2021 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Nebrojeno puta je za nju izgovoreno «Najlepša kuća na Kopaoniku». Pravljena sa ljubavlju tokom zadnjih 30 godina, od najkvalitetnije hrastovine po uni...

Cena

110 000 € 1 100 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²

Prodaja apartmana Rige od Fere 110m2

13.09.2023 | Prodaja | Kancelarije

Centar (uži), Beograd, Srbija

Prodaje se ekskluzivni poslovni prostor površine 110m2 na odličnoj lokaciji u samom centru Beograda-ulica Rige od Fere, u neposrednoj blizini Skadarli...

Cena

620 000 € 5 636 €/m²

3D tura

Kvadratura

110 m²

Prodaja zgrade, Vračar, 1000m2

29.11.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Srbija

Izuzetna višenamenska zgrada na rezidencijalnoj lokaciji Vračara. Gradska vila, ima četiri etaže i suteren sa parking mestima. Objekat ima izuzetnu fa...

Cena

3 500 000 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

1000 m²

Prodaja placa Kopaonik,povoljno 50m od žičare

12.01.2023 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Srbija

Prodaje se plac  na odličnoj lokaciji na Kopaoniku u naselju Treska na samo vrhu Treske po izuzetno povoljnoj ceni. Plac je idealan za gradnju. Parce...

Cena

971 700 € 10 000 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

97.17 ar

Porodična kuća, Resnik, 216m2

21.05.2025 | Prodaja | Duplex kuće

Resnik, Beograd, Srbija

U prilici smo da Vam ponudimo porodičnu kuću od 216m2 korisne, tj 260m2 građevinske površine , u odličnom stanju. Zidana je pre 14 godina. Odmah  je u...

Cena

196 000 € 907 €/m²

3D tura

Kvadratura

216 m²

Prodaja 1.0 stana kod Titove vile

11.09.2025 | Prodaja | Jednosoban stan

Srbija

Odličan namešten stan na odličnoj lokaciji, blizu centra. Kvalitetno građena i opremljen stan. Uknjižen je i odmah useljiv. Kupac plaća agencijsku pr...

Cena

86 600 € 2 249 €/m²

3D tura

Kvadratura

38.5 m²