FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja lokala Lion 43m2+43m2

01.07.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Lion, Beograd, Srbija

Ulično orijentisan lokal u novijoj zgradi u Subotičkoj ulici bliže Gospodara Vučića. Ulični nivo ima 43m2 u osnovi + donji nivo 43m2. Ispred lokala 2...

Cena

167 700 € 1 950 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Prodaja 3.0 stana, Kraljice Natalije, 66m2

10.04.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

  U prilici smo da vam ponudimo autentičan salonski stan u neposrednoj blizini Terazija. Nalazi se u salonskoj zgradi sa renoviranom fasadom i krovom...

Cena

285 000 € 4 318 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

Prodaja kuće Krčedin

07.04.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Beška, Inđija, Srbija

Nova vikend kuća na 24 ara ograđenog placa. Rađena 2020-23, ozakonjena. U PR ima dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, dve terase, a na spratu 3 sobe, ku...

Cena

210 000 € 1 061 €/m²

3D tura

Kvadratura

198 m²

Prodaja lokala kod Saobraćajnog fakulteta 75m2

07.02.2025 | Prodaja | Poslovni prostori

Voždovac, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo  lep lokal sa velikim izlogom, koji je orijentisan ka ulici Vojvode Stepe. Lokal ima dva mokra čvora i dvostrano je orij...

Cena

230 000 € 3 067 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Prodaja 4.0 stana Dedinje

19.11.2024 | Prodaja | Četvorosoban stan

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U nepo...

Cena

950 000 € 5 278 €/m²

3D tura

Kvadratura

180 m²

Prodaja kuće Karaburma Jastrebačka

03.06.2020 | Prodaja | Duplex kuće

Karaburma, Beograd, Srbija

Kuća na najlepšem delu Karaburme, odmah iznad Dunavskih terasa.Kockast i ravan plac.Odličan za stanovanje i ostale uslužne delatnosti. Izgled samog pl...

Cena

390 000 € 3 900 €/m²

3D tura

Kvadratura

100 m²