FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja kuće Čajetina Zlatibor

02.12.2017 | Prodaja | Duplex kuće

Srbija

Odlična kuića koja može da bude mali hotel. Ima 7 soba sa 15 kreveta, 3 kuhinje, predivni plac 6,65 ari sa vrtnom kućicom i ozidanom peći za roštilj,...

Cena

280 000 € 933 €/m²

3D tura

Kvadratura

300 m²

Prodaja poslovnog prostora 300m2+70m2

07.04.2022 | Prodaja | Poslovna zgrada

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Odličan poslovni prostor koji se sastoji od podruma od 70m2 u kojem je magacin. Prizemlja prijemno odeljenje, servisa i mokrog čvora, na spratu su 4-5...

Cena

547 000 € 1 478 €/m²

3D tura

Kvadratura

370 m²

Prodaja stana SC Vračar 65m2

04.06.2022 | Prodaja | Trosoban stan

Srbija

Stan na odličnoj lokaciji blizi SC Vračar. Stan ima dva nivoa. Na I nivou se nalazi kuhinja sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na II nivou dve sobe. Sta...

Cena

160 000 € 2 462 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Prodaja kuće, Umka, Pećani, 361m2

11.06.2025 | Prodaja | Duplex kuće

Čukarica, Beograd, Srbija

Na prodaju: Porodična kuća – mir, komfor i kvalitetan život. Kuća je uknjižena, zemljište gradskograđevinsko.  Prodaje se prostrana porodična kuća id...

Cena

390 000 € 1 080 €/m²

3D tura

Kvadratura

361 m²

Prodaja lux stana sa 2 garaže, Gospodara Vučića

28.04.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Luksuzan petosoban stan u prelepom delu Gospodara Vučića. Stan ima veliku i lepu terasu pravilnog oblika sa koje se pruža lep pogled prema Avali. Park...

Cena

721 000 € 3 517 €/m²

3D tura

Kvadratura

205 m²

Prodaja kuće, Vranić, 99m2 i 16a plac

13.05.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

Kuća na dobrom mestu, 100m od ibarske magistrale. Uknjižena, u jednom nivou, iznad je tavan koji ima ulaz sa bočne strane kuće. Na placu površine 16a,...

Cena

54 000 € 545 €/m²

3D tura

Kvadratura

99 m²