FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja 5.0 stana, Vračar

07.02.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

U ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, prodaje LUX Dupleks 5-soban Penthouse od 195m2, iz 2004.godine, na VI spratu (od uk...

Cena

585 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

195 m²

Prodaja kuće Barajevo, Meljak, 135m2

09.02.2024 | Prodaja | Duplex kuće

Barajevo, Beograd, Srbija

 Izvanredna nekretnina na obodu Lipovačke šume. Kuća se nalazi na placu površine 10 ari i uknjižena je sa površinom od 89m2 u osnovi.Poseduje građevin...

Cena

180 000 € 1 333 €/m²

3D tura

Kvadratura

135 m²

Prodaja 6.0 stana Dedinje

19.11.2024 | Prodaja | Petosoban+ stan

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U nepo...

Cena

950 000 € 4 318 €/m²

3D tura

Kvadratura

220 m²

Prodaja 4.0 stana Dedinje

19.11.2024 | Prodaja | Četvorosoban stan

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

Cena

650 000 € 4 483 €/m²

3D tura

Kvadratura

145 m²

Petrovaradin prodaja poslovno stambenog prostora 270m2

24.10.2022 | Prodaja | Porodična kuća

Petrovaradin, Novi Sad, Srbija

Izvaredno staro zdanje na najboljem mestu u Petrovaradinu, blizu mosta i Dunava, idealno za kafić, restoran, prodavnicu, galeriju. Izuzetno atraktivan...

Cena

460 000 € 1 704 €/m²

3D tura

Kvadratura

270 m²

Luksuzna kuća, Voždovac,Zvezdin stadion, 530m2

03.06.2023 | Prodaja | Porodična kuća

Voždovac, Beograd, Srbija

Ekskluzivno, na izuzetno atraktivnoj lokaciji kuća koja se sastoji od dupleksa površine 200m2 u prizemlju i suterenu i dva dupleksa na spratu i potkro...

Cena

2 000 000 € 3 774 €/m²

3D tura

Kvadratura

530 m²