FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja stana Gavrila Principa

08.09.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Savski venac, Beograd, Srbija

Predratna prizemna dvorišna zgrada sa više stanova.Odlična lokacija, miran deo Gavrila Principa, blizu Beograda na vodi.Svaki stan ima poseban ulaz i...

Cena

198 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

Prodaja luksuznog stana kod Vukovog spomenika

31.07.2025 | Prodaja | Petosoban+ stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Luksuzan stan sa 4 spavaće sobe, 5 kupatila, terasom od 200m² i bazenom – Zvezdara (kod Opštine) Na odličnoj lokaciji, u mirnom i urbanom delu Zvezda...

Cena

1 080 000 € 2 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

400 m²

Prodaja 3.0 stana Surčin

15.05.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Nov prostran stan na spratu kuće sa zasebnim ulazom iz dvorišta. Lep stan površine 94m2 koji se nalazi na spratu porodične kuće u mirnom i porodičnom...

Cena

139 000 € 1 479 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

Prodaja kuće na Hvaru- Jelsa, 156m2

17.01.2025 | Prodaja | Porodična kuća

Ostvarite snove u centru Jelse, na 200m2 od mora u prelepom ambijentu starog grada, porodična vila pogodna za lično uzivanje, kao i za rentiranje i bi...

Cena

350 000 € 2 244 €/m²

3D tura

Kvadratura

156 m²

Prodaja stana,novogradnja, Surčin

07.02.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Novogradnja, Surčin, blizina pekara, prodavnica, škole, vrtića. Funkcionalan jednoiposoban stan, svetao, sunčan. Samo keš kupci. Ne može na kredit....

Cena

95 000 € 2 111 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Prodaja poslovnog prostora 300m2+70m2

07.04.2022 | Prodaja | Poslovna zgrada

Lekino brdo, Beograd, Srbija

Odličan poslovni prostor koji se sastoji od podruma od 70m2 u kojem je magacin. Prizemlja prijemno odeljenje, servisa i mokrog čvora, na spratu su 4-5...

Cena

547 000 € 1 478 €/m²

3D tura

Kvadratura

370 m²