FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja kuće Lekino brdo 380m2

23.03.2026 | Prodaja | Duplex kuće

Lekino brdo, Beograd, Srbija

 Na jednom placu od 3,20ari koji se nalazi u mirnoj ulici, a nadomak neohodne infrastrukture nalazi se kuća sa dva zasebna ulaza. Prva kuća se sastoj...

Cena

1 330 000 € 3 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

380 m²

Prodaja 2.5 stana, Blok 62

21.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 62, Beograd, Srbija

Izuzetno funkcionalan  dvoiposoban stan, svetao , istočno orjentisan. Od prostorija poseduje prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa tr...

Cena

199 900 € 3 123 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²

Prodaja 2.5 stana u Pančevu, Centar

19.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Pančevo, Srbija

Prodaje se funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u samom centru Pančevo, ukupne površine 58m². Stan se nalazi na 7. spratu uredne stambene zgrade sa...

Cena

125 000 € 2 155 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Stari Grad (Beograd),Stan - duplex,170

17.03.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Na prodaju atraktivan dupleks stan u samom centru Beograda, sa jednom od najimpresivnijih terasa na tržištu – otvoren pogled i prostor koji pruža pose...

Cena

888 000 € 5 224 €/m²

3D tura

Kvadratura

170 m²

Palilula (Beograd),Stan u zgradi,57

17.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Botanička bašta, Beograd, Srbija

Na prodaju 2.5 soban stan na vrhunskoj lokaciji – retko u ponudi! Odličan raspored: dve spavaće sobe i svetla dnevna sa izlazom na veliku terasu sa f...

Cena

250 000 € 4 386 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Prodaja 2.5 stana, Karaburma

16.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Dvoiposoban stan na Karaburmi, površine 58,09m2 , funkcionalan, svetao i prostran. Od prostorija poseduje kuhinju sa trpezarijom, dve sobe, kupatilo,...

Cena

159 000 € 2 741 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²