FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja lux 4.0 stana, Vračar, Hram

18.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Najlepši pogled u gradu, pored Hrama Svetog Save, u ekskluzivnoj zgradi nalazi se predivan stan, sa izuzetnim mogućnostima. Objekat i stan pružaju ose...

Cena

1 176 600 € 5 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

222 m²

Prodaja 6.0 stana Karaburma

12.02.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Sređen stan sa pogledom na zelenilo. Koncipiran je kao 2 trosobna stana sa stepenicama koje  iz hodnika jednog stana vode u drugi. Stanovi su bez ulag...

Cena

278 000 € 2 044 €/m²

3D tura

Kvadratura

136 m²

Prodaja garaže, Novi Beograd, Blok 29

09.02.2026 | Prodaja | Ostali tipovi prostora

Novi Beograd Blok 29, Beograd, Srbija

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Kupac plaća a...

Cena

20 000 € 1 250 €/m²

3D tura

Kvadratura

16 m²

Prodaja stana kod Botaničke bašte 80m2

07.02.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Botanička bašta, Beograd, Srbija

Izuzetno lepo namešten stan na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Dobar raspored u stanu, spavaći blok odvojen od dnevnog boravka,...

Cena

295 000 € 3 688 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²

Prodaja stana Karaburma 62m2

24.11.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Karaburma, Beograd, Srbija

Stan u početnom i najlepšem delu Karaburme, dve stanice od Bogoslovije, odmah iza Omladinskog stadiona. U izvornom je stanju, pravi dvosoban stan sa...

Cena

93 000 € 1 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Prodaja stana 142m2 sa dvorištem 2,6 ari

26.05.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Centar (uži), Beograd, Srbija

Odličan stan na granici Ćukovca i Muhara na drugom spratu od tri. Uknjižen na 108 m2 ali je stvarna površina 142 m2. Zgrada iz 2008. godine. Ulaz ured...

Cena

420 000 € 2 958 €/m²

3D tura

Kvadratura

142 m²