FENIKS SISTEM

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 006
Poslovni telefon: 062 348 610
Mobilni telefon: 011 36 18 373

Samo sa 3D turom

Prodaja kuće sa bazenom Brestovik

12.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Beograd, Srbija

Na prodaju luksuzna kuća u Brestoviku, uknjižena, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji sa prelepim otvorenim pogledom na prirodu. Kuća je građena kvalitet...

Cena

274 000 € 1 713 €/m²

3D tura

Kvadratura

160 m²

Prodaja stana Braće Jerković, 70m2

09.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Braće Jerković, Beograd, Srbija

Stan kako izgleda, stan kako može da izgleda. U ponudi je 2,5-soban stan površine 70 m² u naselju Braće Jerković, u mirnom i prijatnom okruženju okru...

Cena

189 000 € 2 700 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Prodaja novogradnje Surčin, 38m2

06.03.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Surčin (centar), Beograd, Srbija

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine park...

Cena

80 000 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

40 m²

Prodaja 3.0 stana, Centar, Kopitareva gradina

05.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Kopitareva gradina, Beograd, Srbija

Prodaja stana – Kopitareva gradina, lux, 3.0 soban. U ponudi je izuzetno funkcionalan 3.0-soban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Beo...

Cena

285 000 € 4 914 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Prodaja 3.5 stana kod Carine

25.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Novi Beograd Blok 34 (Studentski grad), Beograd, Srbija

Odličan 3.5 stan na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu. Zgrada je okružena zelenilom i oko zgrade se nalazi velikim parking. Miran kraj, zgrada je...

Cena

277 000 € 3 795 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²

Prodaja lux 4.0 stana, Vračar, Hram

18.02.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Najlepši pogled u gradu, pored Hrama Svetog Save, u ekskluzivnoj zgradi nalazi se predivan stan, sa izuzetnim mogućnostima. Objekat i stan pružaju ose...

Cena

1 383 300 € 5 300 €/m²

3D tura

Kvadratura

261 m²