HITPROM

aghitprom 11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 425
Poslovni telefon: 0604487766
Mobilni telefon: 0604487700

Samo sa 3D turom

Senjak, luks 4.0, yard, garage!, Francuska škola

24.01.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Comfortable quality apartment in a private house, fenced, has 3 bedrooms, furnishing by agreement, nice yard, gas heating. For recommendation! Suita...

Cena

2 600 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Banovo brdo – Duplex, 120 m², 4.0, dve terase, CG, lift, Toše Jovanovića

24.01.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

U ponudi je prostran i funkcionalan dupleks stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Banovom brdu, u urednoj zgradi sa liftom. Stan se prostire na dva...

Cena

800 € 6,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Vračar, Hram, 2.0, 62m2, terasa, preporuka!, Stojana Protića

28.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo komforan dvosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se odlikuje funkc...

Cena

700 € 11,29 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Dedinje, 5.0 vertikala sa dvorištem, garaža, Dijane Budisavljević

24.01.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

Kuća u nizu , mirna ulica iza Belog dvora. uknjizena na 119 mkv., mereno 210., ,lep pogled , dvoriste 100m2 . U niskom prizemlju dnevna soba sa...

Cena

750 000 € 3 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²

Vračar, 4. 0, 117m2, CG, terasa!, Kičevska

24.01.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Stan je po strukturi četvorosoban, Dve nenameštene spavaće sobe, jedna nameštena spavaća soba. Dnevna soba moderno opremljena. Kuhinja sa trpezarijom...

Cena

1 000 € 8,55 €/m²

3D tura

Kvadratura

117 m²

Lokal na prodaju - Luke Vojvodića, Luke Vojvodića

28.01.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Skojevsko naselje, Beograd, Srbija

Na prodaju je lokal merne površine 55,8 m², dvosobne strukture, koji se nalazi u ulici Luke Vojvodića. Lokal je prazan, nije opterećen zakupom i odmah...

Cena

100 800 € 1 833 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²