HITPROM

aghitprom 11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 425
Poslovni telefon: 0604487766
Mobilni telefon: 0604487700

Samo sa 3D turom

Senjak, vertikala 5.0 dvorište parking!, Sanje Živanovića

28.01.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Senjak, Beograd, Srbija

Izdaje se kao polunameštena. Mirna ulica, tih komšiluk. održavana vertikala na 3 etaže, ograđeno, parking mesto. Na visokom prizemlju ulazni hodnik sa...

Cena

2 300 € 10,95 €/m²

3D tura

Kvadratura

210 m²

Vračar, kuća 260m2, 6.0, eg, odlična lokacija – preporuka!, Đorđa Vajferta

24.01.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Izdaje se reprezentativna kuća na izuzetno traženoj lokaciji na Vračaru, idealna za stanovanje, poslovni prostor, strane kompanije ili diplomatsko oso...

Cena

3 000 € 11,54 €/m²

3D tura

Kvadratura

260 m²

Senjak, lux odličan 4.0, namešten, parking, Andre Nikolića

28.01.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Central part of Senjak. Beautiful, comfortable, (about 120 square meters measured) bright, in a well-maintained quality old building (elevator) with a...

Cena

2 500 € 22,32 €/m²

3D tura

Kvadratura

112 m²

Vojvode Stepe, 2.0, lepa terasa!, Kostolačka

28.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kumodraž II, Beograd, Srbija

Simpatičan stan u kvalitetnoj novijoj gradnji, moderna i održavana zgrada sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika, iz koga se ulazi u sve prostorije:...

Cena

600 € 10,53 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Izdaje se poslovni prostor – 94 m², 5/6 sprat, Golsfordijeva ulica, Vračar, Golsvordijeva

24.01.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Čubura, Beograd, Srbija

Izdaje se stan površine 94 m², na petom spratu zgrade sa ukupno šest spratova. Prostor je namenjen isključivo za poslovne namene i idealan je za kance...

Cena

700 € 7,45 €/m²

3D tura

Kvadratura

94 m²

Komforan, 4.0 garaža, dvorište, Francuska škola

28.01.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Izuzetno miran kraj, blizina pijace, francuske škole. Stara gradnja, deo starinske privatne ograđene kuće u zelenilu sa prelepim prednjim i zadnjim dv...

Cena

2 000 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²