HITPROM

aghitprom 11000 Beograd Srbija
Broj u Registru posrednika: 425
Poslovni telefon: 0604487766
Mobilni telefon: 0604487700

Samo sa 3D turom

Renoviran, dvostrano orijentisan stan sa centralnom klimom – Filmski grad, Ratka Mitrovića

24.01.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Filmski grad, Beograd, Srbija

Merna kvadratura je 70m2 a iz kupoprodajnog ugovora je 58m2. .Stan se nalazi na mirnoj lokaciji Filmskog grada, u zelenom i prijatnom okruženju, nalaz...

Cena

210 000 € 3 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Komforan, 4.0 garaža, dvorište, Francuska škola

28.01.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Izuzetno miran kraj, blizina pijace, francuske škole. Stara gradnja, deo starinske privatne ograđene kuće u zelenilu sa prelepim prednjim i zadnjim dv...

Cena

2 000 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

120 m²

Novogradnja, Senjak, 3.0, 65m2, garaža, preporuka!, Milovana Glišića

24.01.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan za izdavanje u zgradi novije gradnje, na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji na Senjaku. Struktura stana: ula...

Cena

900 € 13,85 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Dedinje, kuća u nizu od 230 m2 na reprezentativnoj lokaciji, Mačkov kamen

28.01.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

Kuća od 230 m2 na 2 ara koja se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, na spratu su 2 spavaće sobe sa kupatilom i terasom, u potkrovlju j...

Cena

2 500 € 10,87 €/m²

3D tura

Kvadratura

230 m²

Dedinje-Neznanog junaka renoviran 2.0, Koste Racina

24.01.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Dedinje (Beli dvor), Beograd, Srbija

Potpuno renoviran stan, održavana zgrada bez lifta. Nov nameštaj, centralno grejanje. Za odgovornu zaposlenu osobu, na duži rok. Plaćanje mesečno, dep...

Cena

800 € 17,39 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Senjak, luks 4.0, yard, garage!, Francuska škola

24.01.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Senjak, Beograd, Srbija

Comfortable quality apartment in a private house, fenced, has 3 bedrooms, furnishing by agreement, nice yard, gas heating. For recommendation! Suita...

Cena

2 600 € 20 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²