KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Izdavanje jednoiposobnog stana, 47m2, pet friendly

07.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se lepo sređen i renoviran dvosoban stan u kvalitetno održavanoj zgradi na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, kompletno name...

Cena

480 € 10,21 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Izdavanje jednoiposobnog stana, 33m2, Dunavski Park

07.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

R-ID: #10091

Cena

300 € 9,09 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Luksuzan stan kod crkve Sveti Luka – Elegancija, komfor i privatnost

08.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan Površine 64m², dvoiposobne je strukture, sa odličnom orijentacijom (jugozapad–zapad, severozapad), što obezbeđ...

Cena

900 € 13,85 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Nov dvoiposoban stan u izgradnji – Palilula, 66m², povraćaj PDV-a

07.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Palilula, Niš, Srbija

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, s...

Cena

128 000 € 1 939 €/m²

3D tura

Kvadratura

66 m²

IZDAVANJE LUKSUZNOG ŠESTOSOBNOG DUPLEKS STANA 310M² GRBAVICA NOVI SAD – TERASA, GARAŽA, ODLIČNA LOKACIJA, Danila Kiša

07.05.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Grbavica, Novi Sad, Srbija

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje luksuzan šestosoban dupleks stan površine 310m² na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija na Grbavici. Ova n...

Cena

2 500 € 8,06 €/m²

3D tura

Kvadratura

310 m²

Na prodaju 3.5 stan na Trošarini

08.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Trošarina, Niš, Srbija

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpeza...

Cena

140 000 € 1 647 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²