KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Voždovac, Vojvode Stepe, 2.0 stan, 52 m², 2/10 sprat

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kumodraž II, Beograd, Srbija

Izdaje se novoopremljen stan u Voždovim kapijama, u Beogradu, u delu Voždovca, Vojvode Stepe. Stan se nalazi u novoj zgradi na 2. spratu od ukupno 10...

Cena

800 € 15,38 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Trosoban stan 72 m², Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd, 1. sprat

07.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Sređen trosoban stan od 72 m² nalazi se na odličnoj lokaciji u Beogradu, u naselju Zvezdara, u delu Vukov Spomenik. Stan je svetao i pruža prijatan am...

Cena

850 € 11,81 €/m²

3D tura

Kvadratura

72 m²

Dvosoban stan u novogradnji – Palilula

07.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Staro groblje, Niš, Srbija

moderan dvosoban stan površine 48m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji Palilula Stan je useljiv juna 2026 godine. funkcionaln...

Cena

113 000 € 2 354 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZINI HOTELA ŠERATON, UKNJIŽEN, ODLIČNA LOKACIJA, Polgar Andraša

07.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru E...

Cena

188 700 € 1 966 €/m²

3D tura

Kvadratura

96 m²

Poslovni prostor 500 m², Beograd, 5. sprat, Decanska

07.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Trg Republike ( centar ), Beograd, Srbija

Poslovni prostor u Beogradu, površine 500 m2, nalazi se na 5. spratu zgrade. Prostor je funkcionalno organizovan i sastoji se od 14 kancelarija i zaj...

Cena

5 000 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

500 m²

Poslovni prostor u BW Metropolitan

07.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Poslovni prostor u Beogradu na vodi, u okviru prestižnog kompleksa Metropolitan, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno 17 spratova. Lokacija u S...

Cena

950 € 17,27 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²