KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Centar Niša, kompletno renoviran stan sa nameštajem 75m2

07.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Niš, Srbija

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno...

Cena

220 000 € 2 933 €/m²

3D tura

Kvadratura

75 m²

Dvosoban stan u BW Metropolitan

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Kompletno nov luksuzan stan na drugom spratu u zgradi Metropolitan i gleda delom na centar grada a delom na reku. Zgrada je smeštena nedaleko od prome...

Cena

950 € 17,27 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Poslovni prostor 46 m², Beograd na vodi, Savski Venac, 3. sprat

07.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan od 45 m² na prestižnoj lokaciji kod Palate pravde i Beograda na vodi, u Savskom Vencu. Stan se izdaje prazan...

Cena

1 000 € 21,74 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Svetao i funkcionalan stan kod Delta Planet – 37m², odmah useljiv

07.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

Na prodaju moderno opremljen jednoiposoban stan površine 37m², na 5. spratu (od 7) u zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini Delta Planet-a. Pametno...

Cena

107 000 € 2 892 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Ekskluzivan stan sa dve spavaće – novogradnja, Čair

07.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Čair, Niš, Srbija

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 68m², smešten na 3. spratu nove zgrade sa liftom, u Čairu Stan je funkcionalnog rasporeda i ob...

Cena

600 € 8,82 €/m²

3D tura

Kvadratura

68 m²

LUKSUZAN STAN OD 64m² SA GARAŽNIM MESTOM – MODERAN, SMART I ODMAH USELJIV

07.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Bulevar Nemanjića, Niš, Srbija

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 64m², smešten na 2. spratu luksuzne zgrade sa dva lifta. Stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio maks...

Cena

650 € 10,16 €/m²

3D tura

Kvadratura

64 m²