KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Na prodaju dvoiposoban stan na Panteleju

12.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Pantelej, Niš, Srbija

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarij...

Cena

125 000 € 2 404 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²

Na prodaju 2.5 stan kod Bogoslovije

08.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Niš, Srbija

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostr...

Cena

105 000 € 1 944 €/m²

3D tura

Kvadratura

54 m²

Poslovni prostor 30 m², Vračar, SC Vračar, Beograd

08.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Izdaje se renoviran i atraktivan poslovni prostor na top lokaciji u Njegoševoj ulici, u kvalitetnoj salonskoj zgradi sa mermernim ulazom, u blizini op...

Cena

500 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Stan, Beograd, Cvetni Trg, Kralja Milana

08.05.2026 | Izdavanje | Četvorosoban stan

Cvetni trg, Beograd, Srbija

Na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u delu Cvetni Trg, nalazi se stan površine 85 m², strukture 4.0. Stan je smešten na drugom spratu u zgradi od u...

Cena

800 € 9,41 €/m²

3D tura

Kvadratura

85 m²

Lux Dvosoban stan na Dorćolu sa parkingom, 45 m2, Mike Alasa

08.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gornji Dorćol, Beograd, Srbija

Izdaje se 2.0 stan u mirnom delu Dorćola, u blizini Kalemegdana i Dunavskog keja. Stan je svetao i funkcionalno raspoređen, a sastoji se od dnevne so...

Cena

750 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Voždovac, Vojvode Stepe, 2.0 stan, 52 m², 2/10 sprat

07.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Kumodraž II, Beograd, Srbija

Izdaje se novoopremljen stan u Voždovim kapijama, u Beogradu, u delu Voždovca, Vojvode Stepe. Stan se nalazi u novoj zgradi na 2. spratu od ukupno 10...

Cena

800 € 15,38 €/m²

3D tura

Kvadratura

52 m²