KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Luksuzan, moderno opremljen stan 47m² – Novi Beograd, Đorđa Stanojevića

06.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 66 (Tramvajska štala), Beograd, Srbija

Izdaje se luksuzan, moderno uređen stan koji se nalazi u okviru novog i modernog kompleksa Airport Garden na Novom Beogradu, jednog od najtraženijih r...

Cena

900 € 19,15 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

Stan za izdavanje, Centar, Kragujevac, 35 m²

06.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Za izdavanje potpuno opremljen jednosoban stan na odličnoj lokaciji u Kragujevcu, u naselju Centar. Stan je površine 35 m² i nalazi se na 6. spratu z...

Cena

400 € 11,43 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan, Bulevar Oslobođenja

06.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bulevar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se luksuzno renoviran i kompletno opremljen jednosoban stan u Novom Sadu, u blizini Železničke stanice. Stan je spreman za prve stanare – sve j...

Cena

550 € 14,47 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Lux jednosoban stan u Sazanovoj, Vračar, 37 m2, Sazanova

06.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Čubura, Beograd, Srbija

Izdaje se funkcionalan i lepo održavan stan u Beogradu, u prestižnom delu Vračara. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, što...

Cena

700 € 18,92 €/m²

3D tura

Kvadratura

37 m²

Jednoiposoban stan 33 m², Bubanj, Kragujevac

06.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Bubanj, Kragujevac, Srbija

Izdaje se jednoiposoban stan od 33 m² na Bubnju u Kragujevcu. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa ukupno 5 spratova. Namešten je i u uobičajenom je...

Cena

250 € 7,58 €/m²

3D tura

Kvadratura

33 m²

Stan u centru Kragujevca, 31 m², prizemlje

07.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar, Kragujevac, Srbija

Izdaje se stan u prizemlju, u centru Kragujevca, na odličnoj lokaciji. Stan je površine 31 m² i potpuno je opremljen svim neophodnim stvarima. Sadrži...

Cena

250 € 8,06 €/m²

3D tura

Kvadratura

31 m²