KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Renoviran dvosoban stan 46 m2 kod Masinskog fakulteta, Ivankovacka

06.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Palilula, Beograd, Srbija

Stan se nalazi u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Mašinskog fakulteta. Zgrada ima kapiju na ulazu u kompleks i stalan video...

Cena

700 € 15,22 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Dvosoban stan 46 m², Pantelej, Niš, 3. sprat, Studenička

06.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Niš, Srbija

Prodaje se funkcionalan stan površine 46m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgrad...

Cena

101 000 € 2 196 €/m²

3D tura

Kvadratura

46 m²

Trosoban stan u Panteleju, Knjaževačka, 53 m², 3/4 sprat, Studenička

06.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Niš, Srbija

Prodaje se funkcionalan stan površine 53m² na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na trećem spratu u zgrad...

Cena

116 600 € 2 200 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²

Kuća 345 m², 8.5 a placa, Vinogradi, Kragujevac

06.05.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Vinogradi, Kragujevac, Srbija

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na izuzetno...

Cena

250 000 € 725 €/m²

3D tura

Kvadratura

345 m²

Airport Garden – Novi Beograd – luksuzan stan, 34m², 9. sprat, Đorđa Stanojevića

06.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Novi Beograd Blok 66 (Tramvajska štala), Beograd, Srbija

Izdaje se luksuzan, potpuno nov i moderno uređen stan u kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 9. spratu i ima 34m², sa izuzetn...

Cena

750 € 22,06 €/m²

3D tura

Kvadratura

34 m²

Moderan dvosoban stan u kompleksu New Minel – 42m², Novi Beograd

06.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Tošin bunar, Beograd, Srbija

U ponudi je elegantan i pažljivo dizajniran stan površine 42m², smešten u prestižnom rezidencijalnom kompleksu New Minel na Novom Beogradu – lokaciji...

Cena

750 € 17,86 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²