KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Poslovni prostor 115 m², Kneza Miloša, Savski Venac

05.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Kneza Miloša ( centar ), Beograd, Srbija

Poslovni prostor u Beogradu, na Savskom Vencu, u ulici Kneza Miloša, nalazi se na 4. spratu zgrade sa 8 spratova. Površine je 115 m² i predstavlja odl...

Cena

1 700 € 14,78 €/m²

3D tura

Kvadratura

115 m²

Trosoban stan 86 m², Savski Venac, Kneza Miloša, 1. sprat

05.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Kneza Miloša ( centar ), Beograd, Srbija

Renoviran stan za izdavanje u Beogradu, u opštini Savski Venac, u delu Kneza Miloša. Stan je strukture 3.0, površine 86 m², nalazi se na 1. spratu od...

Cena

1 000 € 11,63 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Poslovni prostor 86 m², Savski Venac, Kneza Miloša, 1. sprat

05.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Kneza Miloša ( centar ), Beograd, Srbija

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Beogradu, Savski Venac, u ulici Kneza Miloša. Nalazi se na prvom spratu zgrade od tri sprata i ima 86 m². Pro...

Cena

1 000 € 11,63 €/m²

3D tura

Kvadratura

86 m²

Izdaje se odličan jednoiposoban stan u Centru Novog Sada, 42m2, PET FRIENDLY

05.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Centar, Novi Sad, Srbija

Izdaje se renoviran i potpuno namešten jednoiposoban stan u Zmaj Jovinoj ulici, u samom centru Novog Sada. Stan se nalazi u pešačkoj zoni, ali je smeš...

Cena

550 € 13,10 €/m²

3D tura

Kvadratura

42 m²

Garsonjera na Sajmištu, Novi Sad, 20 m², prizemlje

05.05.2026 | Izdavanje | Garsonjera

Sajmište, Novi Sad, Srbija

Izdaje se renovirana garsonjera od 20 m² u prizemlju stambene zgrade sa ukupno 4 sprata, u naselju Sajmište, Novi Sad. Stan je namešten i opremljen z...

Cena

250 € 12,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

20 m²

Poslovni prostor 130 m², Vračar, Hram Sv. Save, Beograd

05.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Beogradu, u delu Vračara kod Hrama Svetog Save. Nalazi se na prvom spratu salonske zgrade i renoviran je, što...

Cena

2 200 € 16,92 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²