KOMPAS NEKRETNINE

11000 Beograd Serbia
Broj u Registru posrednika: 1596
Poslovni telefon:
Mobilni telefon: +38169695015

Samo sa 3D turom

Poslovni prostor 130 m², Vračar, Hram Sv. Save, Beograd

05.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Vračar (Hram), Beograd, Srbija

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Beogradu, u delu Vračara kod Hrama Svetog Save. Nalazi se na prvom spratu salonske zgrade i renoviran je, što...

Cena

2 200 € 16,92 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Jednoiposoban stan 39m2, novogradnja, kompletno opremljen, uknjižen 1/1

07.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Telep, Novi Sad, Srbija

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj novogra...

Cena

124 115 € 3 182 €/m²

3D tura

Kvadratura

39 m²

Izdavanje dvosobnog stana, Detelinara, 45m2, parking

05.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Detelinara, Novi Sad, Srbija

Izdaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, kompletno opremljen novim i nekorišćenim nameštajem i tehnikom. Stan je funkcionalan, svet...

Cena

390 € 8,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

45 m²

Garsonjera u Borči, Palilula, 25 m², prizemlje

05.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Borča I, Beograd, Srbija

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvor...

Cena

42 000 € 1 680 €/m²

3D tura

Kvadratura

25 m²

Trosoban stan 58 m², Zvezdara, Zvezdarska šuma, 1. sprat

05.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Zvezdara, Beograd, Srbija

Izdaje se dvoiposoban stan od 57 m² na Zvezdari, u mirnom delu naselja, na ivici Zvezdarske šume. Stan se nalazi na prvom spratu novije zgrade iz 202...

Cena

700 € 12,07 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Duplex 80m² na odličnoj lokaciji, Zemun – pogodan za kancelarije ili stanovanje, Crnog duda

04.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Zemun (Save Kovačevića), Beograd, Srbija

Izdaje se potpuno nov duplex stan površine 80 m², osmišljen tako da pruži maksimalnu fleksibilnost – savršen izbor kako za poslovni prostor, tako i za...

Cena

800 € 10 €/m²

3D tura

Kvadratura

80 m²