LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Stadion Sinđelić, kuća, 570 m2, Učiteljska

19.05.2026 | Izdavanje | Porodična kuća

Učiteljsko naselje, Beograd, Srbija

Izdajemo reprezentativnu kuću u prestižnom delu Učiteljskog naselja – idealnu za poslovne namene poput privatnih klinika, ordinacija, kancelarija ili...

Cena

5 000 € 8,77 €/m²

3D tura

Kvadratura

570 m²

Banovo Brdo, Šumadijski trg, 58 m2

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Banovo brdo, Beograd, Srbija

Četvorosoban lux stan na top lokaciji – Banovo brdo U ponudi je izuzetno funkcionalan četvorosoban stan površine 58 m², smešten na jednoj od najbolji...

Cena

171 000 € 2 948 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Boleč, Osmog marta, 38 m2, Osmog marta

19.05.2026 | Prodaja | Jednosoban stan

Grocka (centar), Beograd, Srbija

Prodajemo jednoiposoban stan površine 38 m² u mirnoj ulici u Boleču. Zgrada je novije gradnje, uredno održavana. Stan se nalazi na trećem spratu i kon...

Cena

60 000 € 1 579 €/m²

3D tura

Kvadratura

38 m²

Vukov spomenik, lokal, 204m2, cena + pdv

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Nov lokal na izuzetnoj i prometnoj lokaciji, sa odličnom vidljivošću sa ulice. Zahvaljujući svojoj poziciji i frekvenciji prolaznika, predstavlja idea...

Cena

7 140 € 35 €/m²

3D tura

Kvadratura

204 m²

Vojvode Stepe, 36m2, Vojvode Stepe

19.05.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe. Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom i ima funkcional...

Cena

400 € 13,33 €/m²

3D tura

Kvadratura

30 m²

Vukov spomenik, lokal, 204m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Komercijalni objekat / lokal

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Cena

1 122 000 € 5 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

204 m²