LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Batajnica, novogradnja, 103.56m2

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Batajnica, Beograd, Srbija

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površ...

Cena

201 942 € 1 950 €/m²

3D tura

Kvadratura

103.56 m²

Batajnica, novogradnja, 95.43 m2

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Batajnica, Beograd, Srbija

Cena

209 946 € 2 200 €/m²

3D tura

Kvadratura

95.43 m²

Batajnica, novogradnja, 95.43 m2

19.05.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Batajnica, Beograd, Srbija

Cena

190 860 € 2 000 €/m²

3D tura

Kvadratura

95.43 m²

Prvomajska, 58m2, Prvomajska

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Zemun (Centar), Beograd, Srbija

Prilika – adaptibilan stan sa dve terase na odličnoj lokaciji U ponudi je odličan, funkcionalan stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na veoma...

Cena

185 000 € 3 190 €/m²

3D tura

Kvadratura

58 m²

Zamena za kvadrate u izgradnji, 5.31 a

19.05.2026 | Prodaja | Građevinska zemljišta

Bulevar Kr. Aleksandra, Beograd, Srbija

Na prodaju je plac površine 5,31 ar (531 m²) na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari. Nalazi se u mirnom okruženju, a istovremeno je odlično p...

Cena

610 000 € 114 878 €/m²

3D tura

Površina zemljišta

5.31 ar

Novogradnja, Surčin, Radiofar, 64.67 m2, cena + pdv

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Radiofar, Beograd, Srbija

Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Trosoban stan 64,67m² | Odlična investicija U ponudi funkcionalan trosoban stan u modernom stam...

Cena

119 640 € 1 850 €/m²

3D tura

Kvadratura

64.67 m²