LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

Immo centar, Gandijeva, 57 m2, Gandijeva

19.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 63, Beograd, Srbija

Novi Beograd – Gandijeva | 57m² | Odlična lokacija Prodaje se svetao i veoma funkcionalan dvosoban stan u Gandijevoj ulici, na jednoj od najtraženiji...

Cena

196 860 € 3 454 €/m²

3D tura

Kvadratura

57 m²

Lokal, 25. maj, 68.10m2

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Centar (uži), Beograd, Srbija

U ponudi je lokal za izdavanje u luksuznoj zgradi modernog arhitektonskog koncepta, građenoj po premium standardima, sa posebnim akcentom na kvalitet,...

Cena

620 € 9,10 €/m²

3D tura

Kvadratura

68.1 m²

Lokal, Južni bulevar, 144 m2, Južni bulevar

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Južni bulevar, Beograd, Srbija

IZDAVANJE POSLOVNOG PROSTORA – JUŽNI BULEVAR Predstavljamo vam izuzetan poslovni prostor smešten na samom Južnom bulevaru, idealan za različite delat...

Cena

2 000 € 13,89 €/m²

3D tura

Kvadratura

144 m²

Penthouse, Vračar, Trnska, 310 m2, Trnska

19.05.2026 | Prodaja | Petosoban+ stan

Vračar (Centar), Beograd, Srbija

Na prodaju jedinstven, luksuzno opremljen dupleks na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Ovaj stan je svojevremeno proglašen za jedan od najl...

Cena

1 600 000 € 5 161 €/m²

3D tura

Kvadratura

310 m²

Lokal, A blok, 55.29m2

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Novi Beograd Blok 67a, Beograd, Srbija

Izdaje se lokal – A blok | 55,29 m² | atraktivna lokacija Izdaje se lokal u A bloku, površine 55,29 m², na odličnoj i atraktivnoj lokaciji sa velikom...

Cena

1 300 € 23,51 €/m²

3D tura

Kvadratura

55.29 m²

Blok 11, Trešnjin cvet, 67m2

19.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11a (Opština NBG), Beograd, Srbija

Izdaje se luksuzan, potpuno nov dvosoban stan sa garažom – Novi Beograd Izdaje se moderan i nikada useljavan dvosoban stan površine 67 m², na prvom s...

Cena

1 100 € 16,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

67 m²