LEVERAGE NEKRETNINE

Broj u Registru posrednika: 1152
Poslovni telefon: 011 451 2783
Mobilni telefon: 065 683 4272

Samo sa 3D turom

BW Lumia, 71m2, Nikolaja Kravcova

19.05.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

EKSKLUZIVAN STAN – BW LUMIA, BEOGRAD NA VODI Izdaje se potpuno nov, moderan i reprezentativan stan idealan za kancelarijski prostor u prestižnoj zgra...

Cena

1 400 € 19,72 €/m²

3D tura

Kvadratura

71 m²

Pančevo, Dimitrija Tucovića, 70 m2, Dimitrija Tucovića

19.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Gornji grad Margita, Pančevo, Srbija

Opis U prilici smo da Vam ponudimo veoma svetao i prostran stan na mirnoj lokaciji, a opet nadomak centra grada i puta za Beograd. Stan se nalazi u...

Cena

500 € 7,14 €/m²

3D tura

Kvadratura

70 m²

Poslovni prostor, Dimitrija Tucovića, 15 m2, Dimitrija Tucovića

19.05.2026 | Izdavanje | Poslovni prostori

Vukov spomenik, Beograd, Srbija

Izdaje se poslovni prostor površine 15m² u ulici Dimitrija Tucovića, idealan za manje poslovne delatnosti. Prostor se izdaje prazan, što omogućava za...

Cena

250 € 16,67 €/m²

3D tura

Kvadratura

15 m²

Lokal, Dimitrija Tucovića, 130m2, Dimitrija Tucovića

19.05.2026 | Izdavanje | Komercijalni objekat / lokal

Bulbuder, Beograd, Srbija

Lokal u Dimitrija Tucovića – kompletno opremljen, razrađen posao Izdaje se potpuno opremljen ugostiteljski lokal na odličnoj i frekventnoj lokaciji u...

Cena

3 000 € 23,08 €/m²

3D tura

Kvadratura

130 m²

Batajnica, novogradnja, 103.56 m2

19.05.2026 | Prodaja | Četvorosoban stan

Batajnica, Beograd, Srbija

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površ...

Cena

227 832 € 2 200 €/m²

3D tura

Kvadratura

103.56 m²

Banjica, 65m2, Baštovanska

19.05.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Banjica, Beograd, Srbija

TOP PONUDA – SVETAO, KOMFORAN 2.5 STAN NA BANJICI, 65m² Retko u ponudi! Predstavljamo vam izuzetno prijatan i svetao dvoiposoban stan od 65m², smešte...

Cena

600 € 9,23 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²