AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Poslovni prostor/stan na Terazijama

17.03.2026 | Izdavanje | Jednosoban stan

Terazije ( centar ), Beograd, Srbija

Stan / poslovni prostor na odličnoj lokaciji, pogodan za kancelariju, agenciju, salon ili tihu delatnost. Funkcionalan raspored, svetao i lako prilago...

Cena

600 € 12,77 €/m²

3D tura

Kvadratura

47 m²

BW Alegra - studio

07.03.2026 | Prodaja | Garsonjera

Beograd na vodi, Beograd, Srbija

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten medju z...

Cena

192 888 € 5 511 €/m²

3D tura

Kvadratura

35 m²

Raskosan salonac, 5.0, Botanicka basta

22.01.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Botanička bašta, Beograd, Srbija

Autentican, RASKOSAN salonac, smesten u divnoj, odrzavanoj zgradi sa liftom (pristup na sifru). Nekretnina se nalazi na drugom spratu i predstavlja...

Cena

2 200 € 15,71 €/m²

3D tura

Kvadratura

140 m²

Lokal u Bulevaru kralja Aleksandra

02.03.2026 | Prodaja | Komercijalni prostori

Kluz, Beograd, Srbija

Na prodaju je trosoban lokal površine 123 m², smešten u atraktivnom delu opštine Zvezdara, u naselju Kluz. Ova starogradnja iz 2000. godine nudi jedin...

Cena

461 250 € 3 750 €/m²

3D tura

Kvadratura

123 m²

Dvosoban stan kod Crvenog krsta

18.02.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Na četvrtom spratu novogradnje iz 2009. godine, u mirnom delu Crvenog Krsta, nalazi se dvosoban stan površine 55 m². Ova nekretnina idealna je za one...

Cena

600 € 10,91 €/m²

3D tura

Kvadratura

55 m²

Dvosoban stan kod Crvenog krsta

25.03.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Crveni krst, Beograd, Srbija

Izdaje se stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji kod Crvenog krsta, u mirnoj ulici, a u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, gradski prevoz, ka...

Cena

500 € 10,42 €/m²

3D tura

Kvadratura

48 m²