AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodaje se kuća u Šiljakovcu

12.03.2026 | Prodaja | Porodična kuća

Barajevo, Beograd, Srbija

Prodaje se lux kuća u mestu Šiljakovac, opština Barajevo, na 28 km od Beograda,u blizini Ibarske magistrale. 90 m2, prizemna, na 8 ari placa. Kuća j...

Cena

99 990 € 1 111 €/m²

3D tura

Kvadratura

90 m²

Dvosoban stan kod Starog merkatora

18.02.2026 | Izdavanje | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 11c (Stari Merkator), Beograd, Srbija

U ponudi se nalazi dvosoban stan površine 50m², smešten na prvom spratu zgrade starogradnje u Bloku 11c, u blizini Stare Merkator. Sa centralnim greja...

Cena

600 € 12 €/m²

3D tura

Kvadratura

50 m²

Prodajemo u Bl.70, uknjižen 3.0 stan Savski kej

07.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 70 (Kineski TC), Beograd, Srbija

U Bloku 70, bliže Gandijevoj ulici, prodajemo idealan porodičan trosoban, idejno jako lepo adaptiran u troiposoban stan. Uknjižena grejna površina je...

Cena

285 000 € 3 098 €/m²

3D tura

Kvadratura

92 m²

Odlican trosoban stan na izuzetnoj lokaciji

16.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Centar, Bor, Srbija

U jednoj od najlepsih ulica i lokacija u Beogradu u ulici Milutina Bojica na Starom Gradu, prodajemo vrlo lep, jedinstven trosoban stan. Mirne lokaci...

Cena

311 000 € 3 987 €/m²

3D tura

Kvadratura

78 m²

Trosoban stan sa terasom u porodičnoj vili – Topolska, Vračar

07.03.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Kalenić pijaca, Beograd, Srbija

Na prodaju kompletno renoviran i luksuzno opremljen trosoban stan 82 m² u mirnoj i prestižnoj Topolskoj ulici na Vračaru. Stan se nalazi na drugom sp...

Cena

320 000 € 3 902 €/m²

3D tura

Kvadratura

82 m²

Petosoban stan sa garazom

05.02.2026 | Izdavanje | Petosoban+ stan

Novi Beograd Blok 9, Beograd, Srbija

U srcu Novog Beograda, u Bloku 9, nalazi se prostran petosoban stan površine 200 m², idealan za porodicu ili grupu profesionalaca koji traže komfor i...

Cena

1 300 € 6,50 €/m²

3D tura

Kvadratura

200 m²