AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Mihaila Gavrilovica

09.04.2026 | Izdavanje | Trosoban stan

Neimar, Beograd, Srbija

Kompletno namesten i opremljen, dvostrano orijentisan, komforan , odmah useljiv stan. Prostorije: ulazni hodnik, kuhinja sa trepezarijom, dnevna soba,...

Cena

800 € 12,31 €/m²

3D tura

Kvadratura

65 m²

Retka ponuda kod Belog dvora – stan sa baštom i parkingom

20.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Dedinje (25. maj), Beograd, Srbija

U jednoj od najmirnijih i najlepsih ulica Dedinja, u neposrednoj blizini Belog dvora, nalazi se stan koji nudi ono što se danas retko nalazi – kvalite...

Cena

415 000 € 4 192 €/m²

3D tura

Kvadratura

99 m²

Trosoban stan na Vračaru sa garažom

30.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Neimar, Beograd, Srbija

U ponudi je ekskluzivan trosoban stan u mirnom delu Vračara na svega nekoliko koraka od Neimarskog parka, u lepo organizovanom okruženju koje pruža id...

Cena

652 500 € 4 500 €/m²

3D tura

Kvadratura

145 m²

Trosoban stan kod Gradske bolnice

21.04.2026 | Prodaja | Trosoban stan

Gradska bolnica, Beograd, Srbija

Prodaje se trosoban stan na Zvezdari, na par koraka od Gradska bolnice i Zvezdara Teatra. Ova lokacija praktično pokriva sve potrebe urbanog života. P...

Cena

251 000 € 3 303 €/m²

3D tura

Kvadratura

76 m²

Prodajemo troiposoban stan, Blok 19a, 73m²

19.05.2025 | Prodaja | Trosoban stan

Novi Beograd Blok 19a, Beograd, Srbija

U Bloku 19 A na <a href= https://www.nekretnineobradovic.rs/stan-beograd-realestate/pretraga/pretraga.php?action=pretraga vrsta=Prodaja keywords= sear...

Cena

220 000 € 3 014 €/m²

3D tura

Kvadratura

73 m²

Prodajemo 2.0 stan Fontana u Bloku 3

02.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

Prodajemo dvosoban,uknjizen stan na veoma atraktivnoj lokaciji , odmah iza McDonald’s-a, kod Fontane na Novom Beogradu.Za potpunu je rekonstrukciju....

Cena

198 000 € 3 536 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²