AGENCIJA NEKRETNINE OBRADOVIĆ

11000 Beograd Serbia

Broj u Registru posrednika: 109
Poslovni telefon: 011 409 39 03
Mobilni telefon: 063 867 3560

Samo sa 3D turom

Prodajemo 2.0 stan Fontana u Bloku 3

02.05.2026 | Prodaja | Dvosoban stan

Novi Beograd Blok 1 (Fontana), Beograd, Srbija

Prodajemo dvosoban,uknjizen stan na veoma atraktivnoj lokaciji , odmah iza McDonald’s-a, kod Fontane na Novom Beogradu.Za potpunu je rekonstrukciju....

Cena

198 000 € 3 536 €/m²

3D tura

Kvadratura

56 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Trosarina, 89m²

10.07.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Trošarina, Beograd, Srbija

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju i udobnos...

Cena

320 000 € 3 596 €/m²

3D tura

Kvadratura

89 m²

Prodajemo četvorosoban stan, Autokomanda, 137m²

21.07.2025 | Prodaja | Četvorosoban stan

Autokomanda, Beograd, Srbija

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma brzo...

Cena

604 999 € 4 416 €/m²

3D tura

Kvadratura

137 m²

Prodajemo dvosoban stan, Juzni Bulevar, 43m²

26.08.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Južni bulevar, Beograd, Srbija

Imamo priliku da vam ponudimo jedinstven dvosoban stan u trazenom delu grada. Sve u stanu je zamenjeno, renovirano sa paznjom i predanoscu. Korisceni...

Cena

200 000 € 4 651 €/m²

3D tura

Kvadratura

43 m²

Prodajemo dvosoban stan, Cukaricka Padina, 62m²

03.10.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Čukarička padina, Beograd, Srbija

Prodajemo uknjzen stan na trecem spratu u sestospratnici, na Cukarickoj padini. Stan je lako adaptibilan u trosoban, bez mnogo gradjevinskih radova. S...

Cena

180 000 € 2 903 €/m²

3D tura

Kvadratura

62 m²

Prodajemo dvoiposoban stan, Zlatibor, 53m²

25.02.2025 | Prodaja | Dvosoban stan

Centar, Zlatibor, Srbija

Izuzetno lep dvoiposoban stan na Zlatiboru, potpuno nov, neuseljavan do sada. Vrlo funkcionalan, sa prelepim pogledom ka zelenilu. Nalazi se u projekt...

Cena

110 000 € 2 075 €/m²

3D tura

Kvadratura

53 m²